Školení v rámci dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků (DVPP) spouštíme ve formě online webinářů. MŠMT v této době udělilo opět výjimku: https://www.msmt.cz/vzdelavani/dalsi-vzdelavani/aktualizovano-opatreni-k-moznosti-zmeny-prezencni-formy

AKTUÁLNĚ: Semináře DVPP hrazené ze Šablon mohou být dle sdělení MŠMT touto online formou opět také realizovány a uznávány: https://www.msmt.cz/vzdelavani/dalsi-vzdelavani/aktualizovano-opatreni-k-moznosti-zmeny-prezencni-formy

Školení tzv. na míru – pro celé pedagogické sbory jsme připraveni touto formou také zrealizovat.  V případě zájmu o školení DVPP online nás kontaktujte.

Aktuální nabídku školení naleznete zde (označení ONLINE – webinář).

 

Co potřebujete pro účast v online webináři?

1. Vyplňte přihlášku, kterou naleznete u konkrétního školení / webináře, které je označeno ONLINE-webinář.

2. Na email v přihlášce obdržíte obratem potvrzení o přijetí přihlášky.

3. Jeden den před konáním webináře zašleme na Váš email uvedený v přihlášce  internetový odkaz, kliknutím na odkaz vstoupíte do našeho online prostředí, kde po zadání jména (stejného jako v přihlášce) vstoupíte již přímo do webináře. Podporované prohlížeče jsou Chrome, Firefox, Opera. Případné stažení prohlížeče Chrome naleznete zde.

4. Ke sledování webináře stačí notebook / počítač s reproduktory nebo sluchátky (abyste slyšeli výklad lektora). Použití kamery je dobrovolné. Mikrofon je výhodou, ale dotazy lze pokládat i písemně (součástí webináře je chat).

5. Webinář může být rozdělen do více bloků nebo dnů. Pro úspěšné absolvování je potřeba zúčastnit se celého rozsahu (tj. všech bloků). Internetový odkaz pro vstup do webináře bude stejný po celou dobu trvání webináře.

6. Platbu provedete na základě faktury, kterou Vám zašleme samostatným emailem po skončení webináře.

7. Po skončení webináře Vám zašleme emailem hodnoticí dotazník a snímky obrazovky (print screen).

8. Po uhrazení platby za webinář Vám zašleme osvědčení emailem v elektronické podobě s platným elektronickým podpisem (kvalifikovaný certifikát). Tato forma je považována za originál a je akceptovatelná MŠMT, a to i v rámci vykazování Šablon – elektronické osvědčení je tedy možné nahrávat přímo do IS KP jako originál, a splnit tak povinnost archivace originálu – viz kap. 7.4.3. Pravidel pro žadatele a příjemce OP VVV a také zde (ot. 39):

https://opvvv.msmt.cz/vyzva/vyzva-c-02-18-064-sablony-ii-pro-hlavni-mesto-praha-verze-1/dotazy.htm

https://opvvv.msmt.cz/vyzva/vyzva-c-02-18-063-sablony-ii-mimo-hlavni-mesto-praha-verze-1/dotazy.htm