Školení pro sociální služby realizujeme také ve formě online webinářů.

Akreditované prezenční semináře a také kvalifikační kurzy jsou na přechodnou dobu pořádány jako tzv. webináře – online v reálném čase. MPSV udělilo výjimku pro celou dobu platnosti akreditace vzdělávacích programů: https://akris.mpsv.cz/Aktualita/AktualitaDetail?aktualitaId=135

Aktuální nabídka našich školení pro sociální služby na tomto odkazu.

Školení tzv. na míru – pro celé pracovní týmy jsme připraveni touto formou také zrealizovat. V případě zájmu o školení na míru online nás kontaktujte.

 

Co potřebujete pro účast v online webináři?

1. Vyplňte přihlášku, kterou naleznete u konkrétního školení / webináře, které je označeno ONLINE-webinář.

2. Na email v přihlášce obdržíte obratem potvrzení o přijetí přihlášky.

3. Jeden den před konáním webináře zašleme na Váš email uvedený v přihlášce  internetový odkaz, kliknutím na odkaz vstoupíte do našeho online prostředí, kde po zadání jména (stejného jako v přihlášce) vstoupíte již přímo do webináře. Podporované prohlížeče jsou Chrome, Firefox, Opera.  Případné stažení prohlížeče Chrome naleznete zde.

4. Ke sledování webináře stačí notebook / počítač s reproduktory nebo sluchátky (abyste slyšeli výklad lektora). Použití kamery je dobrovolné. Mikrofon je výhodou, ale dotazy lze pokládat i písemně (součástí webináře je chat).

5. Webinář může být rozdělen do více bloků nebo dnů. Pro úspěšné absolvování je potřeba zúčastnit se celého rozsahu (tj. všech bloků). Internetový odkaz pro vstup do webináře bude stejný po celou dobu trvání webináře.

6. Platbu provedete na základě faktury, kterou Vám zašleme samostatným emailem po skončení webináře.

7. Po skončení webináře Vám zašleme emailem hodnoticí dotazník, po uhrazení platby za webinář Vám zašleme osvědčení emailem v elektronické podobě s platným elektronickým podpisem (kvalifikovaný certifikát). Tato forma je považována za originál a je akceptovatelná MPSV. 

8. U kvalifikačních kurzů Pracovník v sociálních službách je vyžadována platba předem a osvědčení je zasíláno poštou.